Чому у нас?

  Чому саме комунальне підприємство «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради?
За час діяльності на ринку приватних структур до нашого БТІ неодноразово зверталися громадяни, які замовляли виготовлення технічних паспортів у приватників, а потім стикалися з проблемами.

Наводимо приклад:

Приватне “БТІ” не гарантує збереження архівної інформації, ці структури на сьогоднішній день такими питаннями не опікуються. І, коли у Вас виникне необхідність у поновленні документації, Ви цього вже не зможете зробити. Тому під час вибору виконавця робіт з технічної інвентаризації краще врахувати той факт, що альтернативні структури-одноденки можуть зникнути через якийсь час, що додасть Вам клопоту й призведе до невиправних наслідків.
Часто трапляється, що приватна структура виготовляє технічний паспорт, не дочекавшись завершення внутрішніх робіт квартири. Є випадки виготовлення техпаспорту на нерухоме майно без виїзду на місце, по будівельній документації. Як наслідок, її майбутній господар оплачує вартість фактично відсутніх “зайвих” метрів площі.
Наші ж фахівці здійснюють обстеження в зручний для замовника час та у стислі терміни, а формування вартості робіт є прозорою і відповідає затвердженим нормативно-правовим актам.
Наше підприємство є госпрозрахунковим, зареєстроване на території м. Бердичева, що забезпечує належне відрахування податків саме до міського та обласного бюджетів. За 2017 рік Бердичівське МБТІ сплатило 1,203 млн. грн. податків до бюджетів усіх рівнів.