Замовити послугу онлайн

Увага! Для отримання виготовленого документа за Вашим онлайн-замовленням Ви маєте прийти особисто за адресою вул. Володимирська 1а, або в дні постійних виїзних прийомів у районах (див. таблицю на сторінці Головна) та взяти із собою:

  • паспорт;
  • оригінали правовстановлюючих документів (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу і т.п.).

Довідка: Як заповняти форму онлайн замовлення

Поля, позначені * – обов’язкові до заповнення.

  Ваше прізвище, ім'я та по батькові*

  Ваш номер телефону*

  Адреса нерухомого майна*:
  1) район Житомирської області:

  2) населений пункт*

  3) вулиця*

  4) номер будинку (квартири):*

  Ваша електронна пошта (якщо немає - нічого не писати):

  Вид послуги, яка Вам необхідна (напр. технічний паспорт)*

  Вид правовстановлюючого документа

  Реквізити правовстановлюючого документа (номер та серія):

  Дата вчинення правочину:

  Ставлячи цю галочку, я погоджуюсь на правила збору і обробки персональних даних**

  ** ЗГОДА НА ЗБІР ТА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

  Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надаю згоду Бердичівському міжміському бюро технічної інвентаризації на збір, обробку, використання  моїх персональних даних з метою формування інвентарної справи та виготовлення документів на нерухоме майно. З цією метою передаю Бердичівському міжміському бюро технічної інвентаризації інформацію про мої П. І. Б., контактний телефон, адресу мого нерухомого майна, адресу електронної пошти та реєстраційні дані правовстановлюючих документів. Підтверджую, що з положеннями Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлений та  отримав повідомлення про включення інформації про мене у базу персональних даних.

  Персональні дані також можуть бути використані Бердичівським міжміським бюро технічної інвентаризації  або третіми особами з метою формування  справи та виготовлення документів на нерухоме майно. Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації зобов’язується використовувати персональні дані справедливо і законно, відповідно до законодавства про захист персональних даних. У разі зміни мети обробки персональних даних, МБТІ має повідомити про це суб’єкта персональних даних і отримати згоду на обробку його даних відповідно до зміненої мети.